نحوه دسترسی به منوی مخفی در تلویزیون ال جی

تلویزیون های ال جی معمولا دارای سرویسهای ویژه ای هستند که فقط از طریق منوی مخفی می توانیم به آنها دسترسی داشته باشیم.این سرویس های مخفی را می توان با استفاده از ریموت کنترل جادویی ال جی فعال یا غیر فعال کرد.در این بخش از بانه ورلد می خواهیم در مورد نحوه نمایش منوی مخفی در تلویزیون ال جی صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

دسترسی به فهرست خدمات ویژه ال جی

۱-مطمئن شوید که کنترل اصلی (مادر) تلویزیون در دسترس شماست .البته با ریموت کنترلهای هوشمند و چند منظوره (universal) هم می توان به منوی مخفی هم دسترسی داشت ولی برای اطمینان خاطر بیشتر بهتر است از ریموت کنترل اصلی استفاده کنید.

۲-وارد ورودی tv شوید و حتما دقت کنید در قسمت کانالهای تلویزیون باشید.از قسمت input می توانید ورودی را تغییر دهید.

۳-برای ورود به منوی مخفی تلویزیون ال جی همزمان دکمه منو (menu) ریموت کنترل و (menu) تلویزیون را فشار دهید.حتما باید همزمان این کار را انجام دهید.در بعضی از ریموت کنترل ها به جای منو از setting و home استفاده شده که باید به این مورد توجه کنید.

۴-بعد از آمدن پنجره مربوط به پسورد هر دو دکمه منو را رها کنید و پسورد را وارد کنید.تست پسورد را از ۰۰۰۰ شروع کنید.

۵-اگر رمز ۰۰۰۰ برای شما کار نکرد می توانید رمزهای زیر را تست کنید.

  • ۰۴۱۳
  • ۷۷۷۷
  • ۸۷۴۱
  • ۸۷۴۳
  • ۸۸۷۸

در انتها اگر رمز درست باشد وارد منوی مخفی تلویزیون می شوید و می توانید از امکانات آن بهره مند شوید.

ناگفته نماند روشی که در بالا ذکر شد یکی از روشهای ورود به منوی مخفی تلویزیون ال جی است ۲ روش دیگر هم برای ورود به منو مخفی وجود دارد که شرح مختصری می دهیم فقط نحوه ورود فرق می کند مابقی مراحل مثل روش بالا است.
یکی دیگر از روشها اینه که همزمان دکمه ی OK و دکمه کاهش صدا را به مدت ۱۵ ثانیه نگه دارید و بعد از مدت زمان گفته شده منوی مخفی ظاهر می شود.
روش آخر دسترسی به منو مخفی اینه که دکمه Menu را به مدت ۵ تا ۷ ثانیه فشار دهید و بعد از این زمان منوی مخفی مشاهده می شود.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد اگر در این زمینه تجربه ای دارید خوشحال می شویم با ما به اشتراک بگذارید.